Defendo Alliance Polska
Podlaskie Centrum Defendo Alliance

Europejski system walki i samoobrony

EGZAMIN – LUTY 2016


egzamin_defendo_luty_2016_01

Co to był za egzamin!

Po raz pierwszy w Polsce studenci zdawali na poziom S.T.A.R!
Wszyscy zdający byli niezwykle skupieni i zdeterminowani, aby pokazać naszemu Szefowi Wyszkolenia na Polskę – Istvanowi Nagy, że opanowali system i gotowi są na kolejne wyzwania.
Zaczeło się od mocnej rozgrzewce, po której wszyscy mieli nogi jak z galarety. Cel Istvana osiągnięty 🙂 Teraz przed nimi kilka godzin ( w zależności od stopnia do którego podchodzą) walki na „miękich nogach”. Już po parunastu minutach widać, że będzie ciężko.
Istvan zadawał kolejne techniki i problemy oraz zwiększał stres…
Dwie godziny mineły i mamy pierwsze sukcesy. Poziom Hard Target osiagnięty! Kolejne dwie godziny to sprawdzanie rozwiązań, kiedy agresor nadchodzi z przodu – Combat Tech I. Minęło szybko. Jedni się cieszą, że to już za nimi, są gratulacje i zdjęcia… a inni mają krótką przerwę i zaczynamy Combat Tech II – agresor czai się z tyłu… Mijają dwie godziny i na placu boju zostaje już tylko 5 osób. To znaczy, że zaczynamy kolejny poziom – Combat Tech III – bardzo trudny, bo wszystkie ataki, kiedy znalazłeś się w parterze…
Właśnie minęło 7,5 godziny… Poziom Combat Tech za nami. Zaczynamy egzamin na poziom S.T.A.R. – uzbrojony agresor w nóż i pałkę. Chłopaki zmęczeni, ale świadomość, że są pierwsi w Polsce dodaje im adrenaliny. Dziewiąta godzina i koniec! Poziom S.T.A.R osiągnięty!!!

Wielki sukces!
Gratulujemy wszystkim zdającym i Marcinowi takiej ekipy 🙂

Facebook