Defendo Alliance Polska
Podlaskie Centrum Defendo Alliance

Europejski system walki i samoobrony

Trening


Ciężki trening, maksymalne bezpieczeństwo

 

System zapewnia osobom trenującym profesjonalne i bezpieczne szkolenia. Zajęcia są zróżnicowane i wpływają na poprawę kondycji fizycznej, dodają pewności siebie, rozwijają umiejętność wczesnego rozpoznawania niebezpieczeństwa i dają wiedzę jak przeżyć w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia.

 

Przygoda, wyzwanie, satysfakcja

 

Szkolenia prowadzi starannie wyselekcjonowana kadra instruktorska, której członkowie na co dzień dzielą się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem ze studentami. Treningi prowadzone są w przyjaznej atmosferze. Jednocześnie stopniowo podnoszona poprzeczka tworzy motywującą presję fizyczną i mentalną, aby zajęcia stanowiły dla uczestników coraz większe wyzwanie.

 

Trening fizyczny, taktyczny, mentalny i techniczny

 

W trakcie szkolenia, fizyczne możliwości osób trenujących są wykorzystywane z maksymalną skutecznością.

 

Trening psychiczny uczy kontroli umysłu. Bez realnej siły psychicznej, jest się zawsze na słabszej pozycji w ewentualnym konflikcie. Należy obserwować swoje reakcje, kształcić je w odpowiednim kierunku i w sytuacji zagrożenia odtworzyć je.

 

Trening taktyczny nauczy Cię jak korzystać z technik i mentalnej przewagi, pożądanych w sytuacji zagrożenia życia, w jak najbardziej efektywny sposób. Z odpowiednim szkoleniem, przygotowaniem i świadomością sytuacji mamy szanse na przeżycie niebezpiecznych sytuacji, z którymi musimy się zmierzyć. Nie musisz polegać tylko na szczęściu!

 

Techniki są proste i łatwo przyswajalne, dzięki czemu są skuteczne i wykonalne w trudnych sytuacjach.

 

Skuteczność znaczy prostota

Facebook